Як запустити стартап і отримати гроші на його втілення?

workspace (1)

Українські студенти-політехи можуть створити власний стартап, отримавши менторську, експертну та фінансову допомогу!

Тепер можна не їхати до «країни стартапів», Ізраїлю! В Україні вже протягом трьох років діє освітньо-стипендійна програма «CIG R&D Lab», участь у якій можуть взяти студенти, аспіранти і молоді вчені з Харківського, Львівського та Одеського політехнічних інститутів. Переможці отримають фінансову допомогу для реалізації своїх стартапів, менторську підтримку та поради експертів.

Якщо ти маєш ідею для стартапу у сфері технологій, що полегшують життя, – стовідсотково варто спробувати.

Кілька креативних сміливців уже встигли отримати гранти і реалізувати свої проєкти. Так команда з Харківського політехнічного інституту створила люмінесцентну сітку, яка на вигляд схожа на звичайне покриття, та при цьому світиться вночі. Ця ідея вирішила проблему неосвітлених доріжок і значно підвищила рівень безпеки на вулицях уночі.

Інший переможець, Павло Ситников, розробив унікальну технологію з ошиповки поверхонь нагріву парових котлів. Так хлопець ефективно вирішив проблему перегріву пристроїв.

Микита Сиром’ятников, переможець другого сезону, отримав 500 тисяч гривень на розвиток віртуального асистента «Jarvis». Ним, до речі, вже зацікавилась українська система бронювання авіаквитків і сервіс продажу квитків на івенти.

– Ми дуже раді перемозі і вдячні програмі «CIG R&D Lab». Хочемо сказати тим, хто ще вагається: не варто боятися – починайте з маленьких кроків, не бійтеся помилятися – поразки інколи цінніші за будь-які перемоги. Просто робіть те, що потрібно, з вірою в команду і свій проєкт, – радять переможці Євген Яцишин і Микита Сиром’ятников.

team1 (1)За два роки існування програми з’явилося четверо фіналістів. Вони створили власні бізнес-проєкти в Україні з інвестиціями у 1,5 мільярди гривень, а близько 500 тисяч гривень було виплачено стипендіями.

«CIG R&D Lab» уже активно співпрацює з Харківським та Одеським політехнічними університетами. Анкету для реєстрації студентам з Харкова та Одеси потрібно заповнити до 30 вересня.

Цього року меморандум про співпрацю підписали ще й з Національним університетом «Львівська політехніка». Тамтешні студенти мають заповнити анкету на участь у конкурсі вже до 17 жовтня.

Мабуть, це саме той момент, коли бізнес гармонійно об’єднався з освітою, а міста отримали своїх супергероїв. Не втрачай свого шансу, реєструйся і ставай наступним переможцем!

Можливо, cаме твоя ідея складе конкуренцію легендарним корпораціям-гігантам, як-от «Google» чи «Apple». Не вагайся!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus