Як проєкт SAFE FASHION допомагає зменшити кількість ДТП?

imgonline-com-ua-Resize-bYjjWhvXto2Xw1Cz

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду продовжує реалізовувати проєкт SAFE FASHION – #безсекундижиття у регіонах України.

Про проєкт

SAFE FASHION – #безсекундижиття є інноваційним проєктом та реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. Fashion ініціатива бренду ROUSSIN залишається для інших міст України прикладом підвищення безпеки на дорогах, а також сприяє в Україні формуванню та розвитку відповідального, соціального та безпечного напрямку у сфері моди.

Цьогоріч команда ROUSSIN виготовить 2500 світловідбивних рюкзаків та безкоштовно забезпечить ними дітей середнього шкільного віку міста Павлоград.

imgonline-com-ua-Resize-f75KH3ZuRu

«Ми завжди будемо популяризувати відповідальну та безпечну моду, яка віддзеркалює наявні проблеми суспільства та реагує на них. Наш проєкт – це можливість змінити стереотипний погляд на рефлективний одяг та культуру споживання світловідбивачів. Адже у темний час доби чи за умов поганої видимості одяг зі світловідбиваючими елементами стає помітний на відстані 100-130 метрів, у такий спосіб знижуючи ризик виникнення ДТП за участю пішоходів в 6,5 разів», – наголошує дизайнерка Софія Русинович.

Раніше ми писали, в Україні запустили бренд рюкзаків для собак

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus