Site icon STUDWay

Як перейти на віддалену роботу та не втратити голову: 5 ефективних порад

Віддалена робота

Фото - Unsplash.

Мрієте про роботу вдома? Переваги величезні: гнучкий графік, можливість подорожувати та об’єднувати роботу з іншими справами. Не треба витрачати час на дорогу до офісу. Отже, як перейти на віддалену роботу

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Elle», ділимося п’ятьма корисними порадами для тих, хто хоче спробувати віддалену роботу.

1. Оцініть свої вміння

Забудте про синдром самозванця і ретельно оціни свої навички. Запиши їх, додаючи ті, які можуть бути корисними для інших. Це допоможе визначити напрямок руху.

2. Пошук

Активно аналізуйте та шукайте онлайн-проекти, що користуються попитом. Обирайте те, що справді вас цікавить та уникайте сайтів фрилансу, де велика конкуренція та низька оплата.

3. Лист та портфоліо

Підготуйте супровідний лист та якісне портфоліо, що будуть лаконічними, але інформативними. Сформулюйте свою пропозицію та те, що ви можете привнести у компанію.

4. Навички тайм-менеджменту

Ефективно використовуйте робочий час та створюйте комфортне робоче середовище. Визначте бажану тривалість робочого дня та стежте за нею. Виділіть у себе вдома робочу зону та зону відпочинку.

5. Межі комунікації

Якщо працюєте віддалено, уникайте проблем з комунікацією з клієнтами. Чітко обговорюйте межі, робочий час та можливість додаткових питань.

Exit mobile version