Оплата навчання в Німеччині: відкриваємо блокований рахунок в онлайн

Що таке блокований рахунок, як його відкрити, не виходячи з дому, і які особливості його надання для студентів і студенток німецьких вишів

Оплата вищої освіти залишається одним з найбільш пріоритетних питань під час вибору не тільки вишу, а й країни для навчання. Окремі держави вважають потрібним підтвердження фінансової спроможності іноземцями. Для прикладу, за відсутності стипендії українським студентам у Німеччині до моменту отримання візи потрібно відкрити спеціальний рахунок. Таку послугу надає зовсім не велика кількість компаній, до переліку яких належить X-patrio, фірма, яка також допомагає з відкриттям поточного рахунку й надає медичне страхування для майбутніх студентів німецьких вишів зі всього світу.

Головні переваги X-patrio – зручність і надійність: блокований рахунок і страхування можна оформити в онлайн, а послуги компанії рекомендує посольство Німеччини.


У чому особливість блокованого рахунку?

Блокований рахунок – це обов’язкова вимога Міністерства закордонних справ Німеччини. Такий рахунок відкривають на рік. Щомісяця користувач отримує 720 € з коштів, які мають бути внесені під час відкриття рахунку. Ці гроші можна спрямувати на оплату житла, харчів, навчальні витрати тощо.


Яка процедура відкриття блокованого рахунку?

Надання такої послуги компанією X-patrio полягає в наступних кроках:

  • онлайн-перевірка компанією потреби в блокованому рахунку;
  • заповнення заявки клієнтом і завантаження документів (скан-копії паспорта);
  • перевірка анкети протягом однієї доби і направлення її на підтвердження;
  • переказ клієнтом потрібної суми на рахунок;
  • отримання підтвердження про зарахування коштів;
  • подання отриманої відповіді до консульства Німеччини;
  • отримання візи студентом;
  • активація компанією щомісячного переказу на поточний рахунок.

Крім того, протягом усієї процедури компанія забезпечує клієнта консультаційною допомогою. У разі відмови у візі, потреби в скороченні чи продовженні дії блокованого рахунку, студент також може звертатися до служби підтримки.


Яким вимогам потрібно відповідати, щоб отримати послугу?

Послугою можуть скористатися ті, кому для відкриття довгострокової візи до Німеччини потрібно надати підтвердження фінансової спроможності. Під час онлайн-реєстрації студент має завантажити лише паспортні дані. Йому не потрібно надавати підтвердження від університету чи якісь інші документи. Уже заповнюючи заявку, він вказує, наприклад, мету свого переїзду до Німеччини – вступ до вишу.


Як діяти студентам, яким не виповнилося 18 років?

На відміну від решти компаній, X-patrio надає послуги й таким клієнтам. У такому разі потрібно представити паспортні дані батьків чи одного з них. Однак слід зауважити, що поточний рахунок буде відкритий тільки після реального візиту клієнтів (студента й батьків) до представництва фірми в Німеччині.


Хто користується X-patrio?

За рік роботи X-patrio допомогла понад 6 000 студентам зі всього світу. Звичайно, серед них нема європейських студентів: як громадянам ЄС їм не потрібно отримувати візу для навчання в Німеччині. Натомість користувачами послуг стали молоді люди зі Сходу (переважно Китаю та Кореї), Латинської Америки, Близького Сходу, Східної Європи, африканських країн тощо. Частина цих студентів скористалися блокованим рахунком, інші тільки-но отримали візи й почнуть користуватися рахунком після того, як почнеться навчальний рік.


Чому я можу довіряти цій компанії?

Наразі X-patrio входить до трьох єдиних компаній, що надають таку послугу. Інформацію про цю фірму розміщено на сайті Міністерства закордонних справ країни. Основна ж мета компанії – представити клієнтам зручний сервіс, який допоможе уникнути додаткової поїздки до агентства чи посольства.


У чому ж переваги X-patrio?

На відміну від інших, компанія пропонує здійснити потрібні операції дистанційно: студенти дістають змогу відкрити рахунок самостійно і в онлайн. Не потрібно відвідувати посольство, видруковувати купу документів, відправляти їх поштою і декілька тижнів очікувати на результат. Без бюрократії й паперової роботи: це зручно.

Залежно від того, як швидко будуть переказані кошти, уся процедура забере 3-5 робочих днів. Ба більше, вартість послуги є найнижчою: усього 49 € за відкриття і 5 € на місяць за користування.

Клієнти можуть скористатися багатомовною службою підтримки в зручний для себе спосіб: через імейл, чат на сайті чи телефоном.

Таким чином X-patrio дозволяє студентам-іноземцям швидко й безперешкодно провести потрібні операції. Якщо ж у тебе виникли додаткові запитання або ти потребуєш допомоги саме у відкритті блокованого / поточного рахунку чи отриманні медичного страхування, радимо заповнити онлайн-форму за посиланням.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus