У ВООЗ порівняли вплив забруднення повітря з курінням тютюну

air

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я, Тедрос Адхан Гебрейєсус, застеріг, що звичайне дихання вбиває сім мільйонів людей і шкодить ще мільярдам щороку.

Понад 90% населення світу страждає від токсичного повітря, а дослідження підтверджують його негативний вплив на самопочуття людей, особливо дітей.

Також директорка ВООЗ із питань охорони здоров’я та навколишнього середовища, Марія Ніра, заявила, що близько 300 мільйонів дітей живуть у місцях, де токсичні гази в шість разів перевищують міжнародні рекомендації.

За словами генерального директора, втекти від забруднення не може нікто: ні бідні, ні багаті. Наразі дихання повітрям впливає так само, як куріння тютюну.

Наступного тижня ВООЗ проведе свою першу міжнародну конференцію щодо проблем забруднення повітря і його впливу на здоров’я в Женеві. Планують обговорити кроки, що мають зробити місцеві та національні уряди задля скорочення забрудення.

Проте в організації вважають, що самотужки подолати проблему не вийде. Тому необхідно створити сильні зобов’язання й тісну міжнародну комунікацію.

Нагадаємо, вчені вперше знайшли мікропластик в організмі людини.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus