Рецепти лідерства Вашингтонської програми

Washington Business & Diplomacy Leadership Academy

Хто не мріє відвідати Америку, побувати в Конгресі, прогулятись Нью-Йорком та відпочити на Манхетені? У сучасному світі існує безліч можливостей здійснити задумане. «Студвей» розповідає про програму, завдяки якій можна не лише відвідати США, але і повернутись вже зовсім іншою людиною, здатною досягати своїх цілей та мати чітке уявлення про своє місце в житті.

Суть програми

Освітня програма Washington Business & Diplomacy Leadership Academy створена для активної молоді, яка прагне знайти своє місце в світі. Протягом трьох тижнів у США учасники покращують рівень володіння англійською мовою, розвивають лідерські навички та здобувають корисні контакти впливових людей.

Окрім того, це захоплива подорож – більшу частину програми учасники знаходяться у Вашингтоні, потім відвідують Нью-Йорк та зазирають до Аннаполісу.

«Змінити життя за три тижні» – звучить нереально. Але ми поговорили із трьома випускниками програми – їхній досвід слугує найкращим доказом.

Ростислав Сергієнко перший учасник проекту. Наразі живе у Великобританії та навчається в Університеті Глазго

Ростислав Сергієнко
перший учасник проекту. Наразі живе у Великобританії та навчається в Університеті Глазго

«Життя в іноземній країні протягом трьох тижнів – це незабутній досвід. Проживаючи в англомовному середовищі, починаєш думати англійською та навіть відчуваєш зміни у власній ментальності.

Кожного тижня для нас організовували зустрічі з представниками бізнес-організацій та американських державних установ. Завжди була можливість поставити питання та почути доречну відповідь або слушну пораду.

Також відвідали 7 університетів – Університет Джорджа Вашингтона, Колумбійський, Нью-Йоркський університети та інші. У вільний час для нас проводили екскурсії видатними місцями та цікавими музеями – були і в Капітолії, і в Музеї авіації та космонавтики, і навіть потрапили у Міжнародний музей шпигунства.

Більше того, ми святкували День Незалежності США як у кіно – з фейєрверками та пікніком. Радий, що нас запросили на традиційну американську вечерю, яка допомогла ближче познайомитись із культурою країни. Звісно, не обійшлось без барбекю, курячих крилець, бургерів, коли та картоплі фрі.

США

Особисто для мене Вашингтонська програма стала плацдармом для саморозвитку та провісником змін у майбутньому. Тепер я планую вступити на магістратуру до американського вишу, а програма дала можливість ознайомитись з університетами та поспілкуватись із членами приймальних комісій.

Мене також надихнула засновниця програми Алекса Чопівська – вона американка українського походження, екс-журналіст NBC News, наразі виконавчий директор Американського центру для Європейської України. Алекса вирішила присвятити свою діяльність розвитку та вихованню молоді.

Коли проводиш майже місяць свого життя поруч з успішними активними людьми, ти на підсвідомому рівні переймаєш їхні принципи, занурюєшся в інший світ, який змінює тебе назавжди. Це неможливо зрозуміти через книгу, фільм чи розповідь. Це досягається емпіричним шляхом, безпосередньо перебуваючи в даному середовищі».

Рецепти лідерства Вашингтонської програми

Аліна Петрук, учасниця літньої Washington Business & Diplomacy Leadership Academy, учениця 9 класу

«Навчаючись у мовній школі, я занурилась в американську систему освіти, краще зрозуміла її структуру та познайомилась із багатьма іноземними студентами. Заняття проводилися по 5 годин на день, ми вивчали граматику, лексику та практику. Спочатку нас розподілили за рівнем знань, кожна група складалась не більше ніж з 15 людей. Навчання проходило в дуже комфортних і затишних умовах.

Організатори проводили майстер-класи з підготовки до співбесід, оформлення CV та роботу в команді. Також відбувались зустрічі з представниками приймальних комісій відомих університетів, наприклад, Гарварду, де я дізналась про ключові моменти вступу.

Поки ми були у Нью-Йорку, нам випав шанс пожити в Єльському клубі (жити у клубі можуть тільки випускники та їх гості – «Студвей»). Це сталось лише завдяки Алексі, адже вона є випускницею Єльського університету.

Я їхала до Америки з купою страхів, але завдяки можливостям програми відкрила для себе багато нового. Програма від TEG стала колосальним досвідом. Я отримала шанс побачити інший рівень життя, розширити кордони своїх можливостей, зламати власні стереотипи і комплекси. Що теж важливо – я отримала сертифікат про участь у програмі та диплом із мовної школи. Впевнена, отримані знання та досвід значно підвищують мої шанси на вступ.

Програма допомагає розкрити в собі лідера та підвищити самосвідомість. Ти розумієш, що весь твій успіх залежить лише від власних зусиль. TEG, у свою чергу, допомагає визначити шлях у житті. Вашингтонська програма змінила моє життя: тепер я відчуваю, що можу стати лідером та збудувати власну історію успіху. Тепер я з нетерпінням чекаю на поїздку до Лондона за новою програмою від TEG».

Олександра Короткова, студентка Інституту міжнародних відносин, учасниця зимової Washington Business & Diplomacy Leadership Academy та літньої Washington Internship Program.

Олександра Короткова, учасниця зимової Washington Business & Diplomacy Leadership Academy та літньої Washington Internship Program.

«Ми мали нагоду зустрітися з людьми з різних сфер. Найбільше запам’яталась зустріч із Мирославою Ґонґадзе в Voice of America, представниками українського посольства у Вашингтоні та дипломатами з Державного департаменту США. Також були дуже цікаві зустрічі з фінансистами Світового Банку та Міжнародної фінансової корпорації.

У ході них я почула одну з найцінніших порад у житті – завжди бути впевненим у собі та йти до своєї мети. Здається, саме це правило робить багатьох американців успішними. Завдяки Вашингтонській програмі я здобула корисні зв’язки. Більше того, я отримала хорошу практику мови, особливо в сфері міжнародних відносин.

Та найважливішою для мене стала культурна частина програми. Я проживала не в готелі, а в родині, і мала змогу побачити на власні очі, як живуть в американських сім’ях, зрозуміти їх спосіб мислення. А відвідані фестивалі, кінопокази та концерти справили враження, яке залишиться зі мною на все життя».

Washington Business & Diplomacy Leadership Academy розрахована на старшокласників та студентів віком від 14 років. Наступна подорож пройде з 1 по 22 липня 2016. Залишилось лише декілька місць, покваптесь з реєстрацією!

Детальніше про умови програми

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus