Site icon STUDWay

Вибір експертів: ТОП-3 місць для спокійного відпочинку, де можна знайти ідеальний баланс

Рейк'явік

Рейк'явік. Фото - uvidpustku.com.

Експерти з подорожей проаналізували 75 найбільш відомих місць для відпочинку у світі, щоб визначити найкраще місце для спокійного і комфортного відпочинку.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «NV», кожне місто оцінювалося за дев’ятьма критеріями, включаючи щастя та доброзичливість мешканців, рівень світлового та шумового забруднення, транспортні затори, кількість зелених насаджень та якість повітря.

Найкомфортнішим містом для відпочинку є Рейк’явік (Ісландія). Він здобув 85,5 балів зі 100. Не зважаючи на невелику площу, у місті є багато культурних пам’яток, а також можна побачити Північне сяйво. Однак відпочинок у столиці Ісландії може бути досить дорогим.

Фото – crazyllama.com.

Друге місце зайняв Таллінн, Естонія, з рейтингом 82,3 зі 100. Таллінн – це чисте та спокійне місто, ідеальне для відновлення сил. Крім того, місто вважається досить доступним для відпочинку в фінансовому плані.

Таллінн. Фото – visitestonia.com.

На третьому місці опинився Берген, Норвегія, із загальним показником 80,8 зі 100. Тут повітря найчистіше, а рівень світлового забруднення найнижчий. Подорожуючи до Бергена, слід очікувати великі витрати та взяти з собою парасольку, оскільки тут випадає найбільша кількість опадів в Європі.

Берген. Фото – comfort.travel.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про що насправді розповідає кількість зірок готелю.

Exit mobile version