Вступна кампанія-2014 скорочується

Подача документів до вишів у цьому році буде з 11липня по1 серпня. Співбесіди та вступні екзамени у вищих навчальних закладах проведуть з 25 липня до 1 серпня.

Абітурієнтам, яким потрібно пройти творчий конкурс мусять подати документи до 24 липня. Рейтинговий абітурієнтів має бути оприлюднений не пізніше 12:00 години 2-го серпня.

МОН зазначає, що зарахування абітурієнтів на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15:00 години 11-го серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

Цього року абітурієнти зможуть скористатися сертифікатами ЗНО попередніх років, які були отримані: у 2014-му, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 роках.

Додаткові бали при вступі отримають абітурієнти, які є призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук й нагороджені дипломами I-ІІІ ступенів або вступники, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів України.

Через події у Донецькій та Луганській областях, МОН ухвалив рішення про перенесення термінів проведення ЗНО для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей. Абітурієнти з цих областей складатимуть ЗНО під час додаткової сесії тестування, що відбудеться з 1 до 15 липня.

Джерело

 

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus