Вступ до університету 2024: ключові особливості та прохідні бали

Вступ до університету

Уже скоро стартує щорічний Національний мультипредметний тест і Український центр оцінювання якості освіти вже затвердив його графік та характерні особливості.

За даними STUDway із посиланням на «vikna.tv», попереду тривалий період вступної кампанії, а її підсумки визначатимуться балами, отриманими на тесті. Щоб оцінити перспективи успішного вступу, необхідно знати прохідний бал НМТ 2024.

Як визначається прохідний бал НМТ 2024: оцінювання та вимоги

Для отримання оцінки у шкалі від 100 до 200 балів за кожен предмет тесту, слід набрати щонайменше 15% від максимальної кількості балів. Для кожного предмету пороговий бал виглядає так:

– Українська література: 7-45 балів
– Українська мова: 7-45 балів
– Історія України: 8-54 бали
– Математика: 5-32 бали
– Іноземна мова: 5-32 бали
– Фізика: 5-32 бали
– Хімія: 6-40 балів
– Біологія: 7-46 балів
– Географія: 7-46 балів

Вказані перші цифри відображають мінімальний прохідний бал для кожного предмета. За кожен набраний бал абітурієнт отримує оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Однак якщо учасник тесту отримує менше 15% прохідного балу, тест вважається не зданим. Прохідний бал для державного замовлення Відповідно до Порядку прийому на навчання у 2024, прохідний бал для вступу на бюджет становить не менше 130 балів. Виняток становлять діти загиблих захисників України. Це також стосується переведення на навчання за держ. замовленням.

Для вступу на основі ПЗСО та НРК5 в галузях знань, таких як право, публічне управління та адміністрування, міжнародні відносини, медицина, стоматологія, фармація та педіатрія, мінімальний бал для вступу на контракт і бюджет становить 150 балів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про плюси та мінуси шкільних міжнародних обмінів: чи варто брати в них участь.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *