Вивчай Київ разом із AIESEC

bd7220d627fb46205f1e85f73134e148

Вчора стартував соціально-культурний проекту EXPLORE KYIV 2014 від AIESEC. Цього разу з Києвом знайомитимуться студенти з Румунії, Азербайджану, Туреччини та Бельгії. Повідомляє Студвей з посиланням на офіційну сторінку AIESEC в Україні.

Головна мета проекту – познайомити іноземних студентів із справжньою Україною, показати її красу, безмежні простори. Програма складається з шести блоків: Introduction, History&Traditions, Art&Fun, Explore More, Modern, Kyiv Inside. Кожен з блоків містить в собі походи до музеїв, майстер-класи, квести, прогулянки містом, культурні вечори. Бонусним буде четвертий тиждень, котрий включає в себе подорож-сюрприз.

Усі бажаючі можуть приєднатися до знайомства як з українською культурою, так і з культурою країн наших гостей. У рамках проекту функціонуватимуть мовні зустрічі «Speaking-Meeting», тематичні  вечори та фестиваль «GlobalVillage» у новому активному форматі.

Нагадаємо, АIESEC міжнародна молодіжна організація, яка допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та в організації проектів.

Фото:pinterest.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus