Виші оприлюднюють рейтингові списки абітурієнтів, які пройшли на бюджет

imgonline-com-ua-Resize-AsT27UnhJONCphPb
Оголошення рейтингових списків абітурієнтів, із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет відбудеться 28 липня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Міністр освіти Сергій Шкарлет наголосив, що цього року на бакалаврат вступили майже 65 тисяч абітурієнтів.

Навпроти тієї заяви в електронному кабінеті вступника, за якою абітурієнт вступив на бюджет, статус зміниться з «Допущено до конкурсу» на «Рекомендовано до зарахування». Ці зміни зі статусом заяв з’являться у Єдиній державній електронній базі з питань освіти за посиланням.

Важливо: вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не встигне подати оригінали, не отримають бюджетне місце в 2021 році.

А в тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 28 липня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Вони автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт.

Коли потрібно подати оригінали документів?

Вступники мають подати оригінал документів до вишів протягом тижня до 2 серпня (до 18:00). До цього часу вступнику необхідно:

  • привезти документи до приймальної комісії,
  • надіслати їх поштою (з обов’язковим описом вкладень),
  • електронною поштою (з накладанням на сканкопії КЕП вступника).

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.

Раніше ми писали, Якими будуть мінімальні бали для вступу на бюджет у 2021 році?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus