Віртуальний тренер: добірка додатків для занять спортом

yoga

Додатки для занять спортом допоможуть не лише підтримати форму, а й хоч трохи виправдати твою залежність від смартфона. Усі вони доступні в Play Маркет та App Store. Ми підібрали ті, що мають хороші безкоштовні версії та багатий функціонал. Обирай, що більше подобається!

Біг

Nike Run Club – один із найпопулярніших додатків для бігу. Він може синхронізуватися з фітнес-браслетами, щоб відстежувати пульс. Маршрут відстежується за допомогою GPS. Є можливість під’єднати плеєр у телефоні та слухати свою улюблену музику під час пробіжки. Додаток збиратиме дані для статистики і повідомлятиме про досягнення, тому ти ніколи не пропустиш святкування першого чи сто першого кілометра. Nike Run Club має безкоштовні програми тренувань та аудіогіди, що мотивують і розповідають про техніку бігу. Підійде новачкам і досвідченим бігунам.

Завантажити: Android, iOS.

Strava. Додаток спочатку створили для велосипедистів, але тепер його можна використовувати під час бігу. Детальна статистика з’являється після завершення тренування. Розробники попіклувалися про конфіденційність користувачів і додали можливість прибирати свій дім із треку. Адже майже всі починають маршрут звідти. У Strava можна додавати друзів і стежити за їхньою активністю, змагатися за найкраще місце в рейтингу, а результатами ділитися в соцмережах. Додаток підійде для просунутих бігунів – це своєрідна тематична соцмережа.

Завантажити: Android, iOS.

Реклама

Йога

Keep Yoga. У безкоштовній версії додатку є багато тренувань для людей з різним рівнем підготовки. Вони поділені за групами: «Йога для жінок», «Зменшення стресу», «Баланс і гнучкість» та інші. Займаючись щодня, можна збирати бали і відкривати платні заняття. Є можливість налаштування звуків, що лунають на фоні. Крім занять із йоги, у додатку є добірка з медитаціями.

Завантажити: Android, iOS.

Daily Yoga. У цьому додатку є зручний поділ на категорії. Можна почати з основ йоги, обрати план на тиждень чи зробити коротке тренування. Є велика добірка аудіоуроків і музики для медитацій, а ще – база поз для йоги з описами правильної техніки виконання. Як і в Keep Yoga тут є гейміфікація, тому за виконані заняття ти отримаєш бали, що мотивуватимуть працювати над собою.

Завантажити: Android, iOS.

Вправи

Nike Training Club. Додаток пристосований для занять удома та в залі. Він інтуїтивний та зі зручним поділом занять за групою м’язів, типом та інвентарем. Підходить для початківців і тих, хто в спорті давно. Можна займатися за спеціальним планом або обирати щоразу інші вправи. Комплекси тривають від 15 до 45 хвилин, тому навіть у завантажені дні можна знайти на них час. За виконання тренувань і дотримання плану ти отримаєш додаткові пункти й нагороди.

Завантажити: Android, iOS.

Keep. У Keep величезна добірка тренувань різної тривалості й важкості. Як і в Keep Yogа, можна отримувати пункти й відкривати за допомогою них нові добірки. Додаток нагадує про тренування і щодня рекомендує щось нове. Крім добірок із різними вправами, є челенджі, наприклад, з віджимання чи планки. Після їхнього виконання побачиш, де ти перебуваєш у рейтингу всіх користувачів, і зможеш стежити за особистими рекордами. Додаток простий і багатофункціональний.

Завантажити: Android, iOS.

Ти все зможеш

Хочемо тебе змотивувати. Знай, що вся редакція «Студвею» вірить у твої починання. Ми впевнені, що ти не забудеш про ці додатки після їхнього завантаження і не видалиш їх, якщо забракне пам’яті на телефоні. Успіхів!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus