Вінницькі студенти представлять Україну на Enactus World Cup

VNTU

Організація Enactus Ukraine обрала команду, що представлятиме Україну на міжнародних змаганнях Enactus World Cup.

Enactus – міжнародна організація, що об’єднує студентів, наставників з навчальних закладів та представників бізнесу для реалізації соціальних проектів. Міжнародні змагання відбудуться з 9 по 11 жовтня у Кремнієвій Долині (США). За перемогу боротимуться команди з 36 країн світу.

Цього року Україну представлятиме команда Вінницького національного технічного університету. Студенти презентували три проекти на національному раунді змагань.

Проект «Світлі вчинки» спрямований на допомогу дітям-сиротам. «Ми почали впроваджувати неформальну освіту. Експерти та педагоги працювали з дітьми на тренінгах, розвивали з ними навички комунікації, роботи в команді, базові навички проектного менеджменту», – розповіла керівниця проекту Катерина Подолянчук.

Інша ініціатива команди ВНТУ – «Орієнтир на успіх». Учасники створили технічний комплекс із сигнальними датчиками, що допомагають людям із порушеннями зору орієнтуватися у просторі.

Для покращення екологічного стану студенти розробили проект «Екологія без меж». Він складається з трьох підпроектів, мета яких – розвиток екосвідомості у школярів, розробка контейнерів для паперових горняток, їх збір та відправлення на переробну станцію.

Нагадуємо, що Стенфорд обрав стипендіатів лідерської програми.

Фото: прес-центр Українського кризового медіа-центру.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus