Викладач НаУКМА відповів на звинувачення в сексизмі

facebook

Викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Курінний опублікував на своїй сторінці у Facebook «Звернення до Могилянської спільноти». У своєму записі викладач виступив із заявою перед спільнотою вишу щодо нещодавніх звинувачень у сексизмі.

Олексій Курінний стверджує, що у своєму житті він ніколи не здійснював насильство та сексуальні домагання, оскільки «поважає всіх жінок». За словами освітянина, «іронічний допис кількарічної давнини, що мав висвітлити неупередженість викладача, не мав злого наміру, проте викликав зворотну реакцію».

Викладач визнав, що його висловлювання були некоректними. «Я не бажав завдати будь-якої шкоди комусь з моїх студентів. І тому приношу щирі вибачення своїм колишнім студентам за збентеження і моральну шкоду, завдану моїми суперечливими, неприпустимими висловлюваннями. Я також мушу щиро просити вибачення у своїх колег та спільноти НаУКМА в цілому за мою нестриманість у висловлюваннях, які дали можливість розвитку цього конфлікту», – пише Курінний.

Запис Олексія Курінного отримав більше 10 поширень, 80 коментарів та 350 вподобань. Більшість друзів, які прокоментували пост, стверджують, що авторові нема за що просити вибачення й вважають таке публічне звернення непотрібною відповіддю на провокації студентів.

Нагадаємо, 14 червня мирній акції студентів НаУКМА проти насилля завадила поява «тітушок», які перешкоджали вільному пересуванню молоді. Олексій Курінний висловив підтримку невідомим на припинення мітингу.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus