Відверті зізнання: хто з українських зірок подолав розлад харчування

Зірки з харчовим розладом

Більше 70 млн людей по всьому світу страждають від розладів харчування, таких як анорексія, булімія та компульсивне переїдання. Ці розлади становлять другу за смертністю причину серед захворювань психіки та можуть впливати на будь-яких людей. При правильному лікуванні розлади харчування мають найвищий і швидкий показник одужання.

За даними STUDway із посиланням на «Бульвар Гордона», розповідаємо про українських зірок, щоборолися із цим захворюванням:

Jerry Heil у 2021 розповіла, що у 18 років у неї була діагностована анорексія. Тоді вона закохалась та майже відмовилася від їжі.

Блогерка Саша Бо зізналася, що в жовтні 2021 р. боролася з розладом харчування, та звернулася за допомогою до психоаналітика. В останній час Саша про цю проблему нічого не говорить.

Співачка Санта Димопулос у 2022 визнала, що страждала від розладу харчування. Вона розповіла, що зуміла самостійно подолати хворобу.

Ольга Полякова у листопаді 2021 розповіла, що, якщо вона переїдає, то викликає блювання. Вона підкреслила, що це відбувається перед зйомками.

Блогерка Даша Квиткова також зіткнулася з розладом харчування. Вона ділилася своїм досвідом лікування у 2020 році.

Журналістка Раміна Есхакзай зізналася, що хворіє на булімію та має розлад харчової поведінки. Проблеми з їжею вона розв’язує з психотерапевтом.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Мадонна зібрала мільйонний натовп на безкоштовному концерті на бразильскому пляжі Копакабана.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *