Site icon STUDWay

Відпочинок з користю: книги, які можна прочитати за один вечір

Добірка книг

Фото - sens.in.ua.

Приємний відпочинок на вихідних може стати ключем до продуктивного тижня. Один із найпростіших та приємніших видів відпочинку – це читання. Якщо ви шукаєте невеликі книги, які можна прочитати за кілька годин, то ось добірка класичних творів для вашого вечора.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 канал», пропонуємо вам наступну добірку:

1. «Колгосп тварин»

Фото – 24tv.ua.

Ця робота Джорджа Орвелла вміщує в себе 120 аркушів суцільної алегорії на СРСР. Автор, використовуючи форму казки, викриває абсурдність комуністичного устрою та Радянського Союзу. Це, можливо, здається за межею реальності західному читачеві, але для нас це нагадування про минуле нашого народу.

2. «Великий Гетсбі»

Фото – 24tv.ua.

Цей твір Фр. С. Фіцджеральда складається всього з 200 сторінок. Автор розповідає про повоєнне покоління, життя якого ховає в собі жагу до всього блискучого і яскравого. Головний персонаж, Джей Гетсбі, прагне швидкого збагачення та шлюбу з коханою, але його мрії значним чином відрізняються від реальності.

3. «Маленький Принц»

Фото – 24tv.ua.

Це класика, яку читаєш кожного разу, немов вперше. У школі ви читали її як дитина, світ якої наповнений казками та вірою в дива. У дорослому віці ви перечитуєте її як пілот, що розмірковує про те, чому дорослі перестають вірити в диво. Історія мандрівки Маленького Принца та глибокі сенси Антуана де Сент-Екзюпері вміщені всього на 96 сторінках.

4. «Старий і море»

Фото – 24tv.ua.

Твір Ернеста Гемінґвея розказує історію старого рибалки Сантьяго. Йому вдалося впіймати велику рибину, але утримати її виявляється не так просто. Це не просто повість, а притча, що автор вмістив на 104 аркушах.

5. «451 за Фаренгейтом»

Фото – 24tv.ua.

Для любителів антиутопій, твір Рея Бредбері буде справжньою знахідкою. У цьому світі пожежники вже не гасять полум’я, але спалюють домівки і всі книги. Зберігати їх – злочин. Люди не розважаються, не гуляють і не спілкуються. Автор на 144 сторінках розповідає, як вижити в подібній реальності.

Exit mobile version