Site icon STUDWay

Відмова від цукру: чотири несподівані зміни в організмі, про які варто знати

Відмова від цукру

Фото - shuba.life.

Багатьох цікавить, як зміниться їхнє здоров’я, якщо вони відмовляться від цукру взагалі. Ця тема привертає увагу не лише науковців, а й широкого загалу. Виявляється, така відмова може спричинити чотири несподівані зміни в організмі, про які ми розповімо в цій статті.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «News Bytes», відмова від цукру може призвести до чотирьох неочікуваних змін у організмі:

– Перша зміна пов’язана зі зниженням рівня запалення в організмі, оскільки відсутність доданого цукру може сприяти цьому. Це може допомогти зменшити ризик виникнення серцевих захворювань.

– Друга несподівана зміна – поліпшення здоров’я печінки. Орган метаболізує цукор так само, як алкоголь і це може призвести до накопичення жиру, що загрожує розвитку жирової хвороби печінки.

– Третя можлива зміна – почуття ситості між прийомами їжі. Цукор впливає на гормони голоду та ви можете продовжувати відчувати голод через високий рівень інсуліну, який зводить до мінімуму дію гормонів голоду.

– Четверта позитивна зміна – можливе поліпшення якості сну. Якщо рівень цукру коливається протягом дня, це може вплинути на сон, оскільки низький рівень цукру може призвести до виділення кортизолу, що може перервати сон.

Нагадаємо, ми раніше розповідали лайфхаки для комфортного перельоту: як зробити вашу подорож набагато приємнішою.

Exit mobile version