Відкрився другий літній табір YOU Camp

ROS_2829 (1)

10 липня відбулася офіційна церемонія відкриття другого літнього табору для українських студентів YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity.

Сто студентів протягом п’яти днів вчитимуться розробляти соціальні та бізнес-проекти для покращення й об’єднання країни. Табір організувала стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola.

Половина учасників – студенти та студентки тимчасово переміщених ЗВО, друга половина навчається у вишах інших регіонів України. При відборі організатори звертали увагу на соціальну активність претендентів та цілі участі, зазначені в мотиваційних листах.

«Учасники та учасниці відвідають тренінги з дизайн-мислення, проектного менеджменту, комунікаційного супроводу проекту, мистецтва презентації та залучення коштів, – розповідає керівниця департаменту національних програм Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко. – Крім того, вони зможуть напряму поспілкуватися й отримати консультацію спеціалістів різних галузей».

ROS_3115

Паралельно з відвідуванням тренінгів учасники в командах працюватимуть над проектами в одній зі сфер, яку вони обрали при подачі заявок: інтеграція в суспільство внутрішньо переміщених осіб, екологія, розвиток громадянського суспільства, гендерна рівність, технології тощо. Модератори табору зазначають, що теми тренінгів збігатимуться з етапами розробки проектів.

При виборі напряму проекту учасники орієнтувалися на проблеми, які існують в їхніх регіонах і містах. Організатори переконані, що це стимулюватиме учасників реалізувати свої напрацювання на практиці.

13 липня учасники презентують свої роботи, а журі обере переможців. Три найкращі проекти отримають фінансування від Фонду Віктора Пінчука.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – приватна загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді в Україні, яка надає студентам фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів.

Фото: прес-служба Фонду Віктора Пінчука.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus