У Києві відкрили філію ізраїльських ІТ-курсів

IT

У приміщенні київського бізнес-центру «Silver Breeze» пройшла презентація ІТ-курсу від навчального центру DAN.IT education. Курс готуватиме кваліфіковані ІТ-кадри за програмою, яка довела свою успішність в Ізраїлі.

Філії курсу вже відкриті в Угорщині, Туреччині та Китаї. Протягом перших трьох років DAN.IT education планує підготувати до 5000 програмістів.

При курсах сформована Наглядова рада, яка допомагатиме у розробці та оновленні навчальних програм. До її складу входять українські експерти та топ-менеджери провідних ІТ-компаній.

Один з принципів навчального центру полягає у тому, щоб здійснювати ретельний відбір студентів. Вони мають пройти два тести: на схильність до програмування та на знання англійської. Бажаний рівень іноземної мови – Pre-Intermediate, оскільки частина воркшопів та тренінгів проводитимуть ізраїльські фахівці.

Курс використовуватиме метод flipped classroom («перевернуте навчання»). Вдома студенти вчитимуть теорію за допомогою відеоуроків, а на заняттях виконуватимуть практичні завдання. Програма триватиме 500 годин (9 місяців). Більше того, попередній досвід програмування не обов’язковий.

Нагадаємо, раніше підприємець, власник та засновник креативного простору і коворкінгу «Часопис» Макс Яковер та екс-генеральний директор ВДНГ Максим Бахматов повідомили про початок реалізації проекту інноваційного парку в центрі Києва.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus