У США створили відеогру, яка вчить емпатії

device-display

Вчені з університету Вісконсин-Медісон (США) створили комп’ютерну гру Crystals of Kaydor, яка вчить гравців краще розпізнавати емоції.

За сюжетом гри, космічний корабель зазнав аварії на незнайомій планеті. Робот-мандрівник має зібрати деталі для ремонту судна у місцевих жителів, але для цього потрібно з ними подружитися.

Всі прибульці говорять на різних мовах, але їхня міміка схожа на людську. Щоб встановити з ними контакт, потрібно вгадувати емоції персонажів.

crystal_ss_5_big

У дослідженні щодо впливу гри взяли участь 150 дітей віком від 11 до 14 років.

Їм зробили МРТ і поділили на дві групи. Впродовж двох тижнів вони тестували ігри: перша група – гру Crystals of Kaydor, а друга – Bastion (гра про постапокаліпсис у вигаданому світі).

Потім вчені повторно дослідили мозок учасників. Вони з’ясували, що у першої групи відбулися зміни: в їх медіальній префронтальній корі, яка відповідає за емпатію й управління емоціями, з’явилися нові нейронні зв’язки. У другої ж групи нічого не змінилося.

Науковці дійшли висновку, що за допомогою відеогри можна поліпшити емоційне здоров’я дитини та прищепити їй навички, які знадобляться впродовж усього життя.

Нагадуємо, що вчені використають Google Glass, щоб допомогти дітям з аутизмом.

Фото: pexels.com, learninggamesnetwork.org.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus