Неповний день або віддалена робота: що краще для студента?

daniel-thomas-gWlBxOAgXgQ-unsplash

Студенти часто намагаються поєднувати роботу та навчання: хтось запізнюється на пари, бо готує капучино в кав’ярні, хтось пише тексти для американського стартапу у перерві між семінарами.
Обирати форму працевлаштування студент має самостійно, зважаючи на розклад пар та лояльність викладачів. Розповідаємо про особливості віддаленої роботи, а також повний та неповний робочий день.

Неповний робочий день

Неповний робочий день триває менше 40 годин на тиждень, проте закон України не визначає конкретні терміни. Тривалість неповного робочого дня встановлюють працівник і роботодавець за особистою угодою.

Неповний робочий час можна встановити, зменшуючи тривалість щоденної роботи, або скорочуючи кількість днів роботи. Розмір заробітної плати в цьому випадку залежить від відпрацьованого часу або від результатів роботи.

Це робота для студентів Києва, оскільки дозволяє бути гнучкими і працювати, не пропускаючи навчання. Під час канікул роботу можна поєднувати з іншими видами діяльності.

Зараз для студентів, які хочуть працювати неповний робочий день доступні вакансії промоутерів, помічників в офісі, робітників ресторанів та закладів фаст-фуду.Також можна влаштуватися менеджером з продажів, адміністратором або помічником відповідно до свого фаху.

Знайти більше вакансій на неповний робочий день можна на сайті OLX Робота — у Києві для студентів постійно оновлюють пропозиції.

Повний робочий день

Нормальний робочий день триває 40 годин на тиждень. Укладаючи колективний договір, компанії можуть встанвлювати меншу, але не більшу тривалість робочого часу.

Скорочена тривалість робочого дня також дійсна і для працівників віком 16-18 років. Вона становить 36 годин на тиждень.

Тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу, передбаченої для осіб відповідного віку.

Віддалена робота

Віддалена робота стала популярною під час карантину, коли офіси були закриті і працівники залишилися вдома. Така робота передбачає повну ставку.

Вимога до працівників, які працюють віддалено — залишатися увесь робочий день на зв’язку або здавати завдання вчасно.

Завдяки такому формату роботи можна зекономити гроші на транспорт та працювати у зручному ритмі там, де є інтернет.

Недоліком такого формату є ризики для навчання, адже навіть на лекціях та семінарах доводиться приділяти увагу роботі. Тому віддалений формат зручний для тих, хто може швидко сприймати інформацію та концентруватися на декількох завданнях одночасно.

Серед вакансій, які доступні для віддаленої роботи — помічники маркетологів, контент-менеджери та оператори контакт-центрів.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus