Великий обман розкрито: як у Китаї штучно створюють враження величі водоспадів

Водоспад Юньтай виявився штучним

Водоспад Юньтай вважається найвищим у Китаї та у всій Азії. Його висота становить 314 м. Лише минулого року це місце відвідало 7 млн туристів, збільшивши дохід місцевої влади на 650 млн юанів ($90 млн).

За даними STUDway із посиланням на «South China Morning Post», нещодавно в мережі з’явилося відео, яке доводить, що водоспад може бути хоча б частково штучним, оскільки вода подається трубами. Співробітник парку заявив місцевому виданню, що водоспад є природним розломом, утвореним протягом млрд років і потік води стікає природним шляхом до поперечного перерізу.

«Труби – це тільки допоміжне обладнання для підведення води, побудоване біля джерела водоспаду, щоб у посушливий період він був більш привабливим»,

– пояснив він.

Чоловік також зауважив, що через місцеві кліматичні умови Юньтай має потужний водяний потік лише під час мусонного сезону у липні та серпні.

«У сухий період наш водоспад має невеликий потік води, що є характерним для водоспадів на півночі. Проте, багато мандрівників приїжджають здалеку в цей час року, тому це робиться для того, щоб поліпшити їхнє враження»,

– додав він.

Варто зауважити, що використання подібних методів для збільшення привабливості туристичних місць в Китаї протягом року є поширеним явищем. Раніше гірський водоспад Даксіонг, у цій же провінції, був помічений з використанням труб для водозабезпечення під час засух.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як подорожувати без зайвих витрат: 5 рекомендацій для економії грошей.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *