У Великій Британії за останні роки в школах зменшили перерви

nicole-honeywill-1465559-unsplash (1)

Науковці з Університетського коледжу Лондона заявили, що протягом останніх 20 років у Великій Британії перерви скоротилися до 45-65 хвилин на тиждень.

У британському уряді зазначили, що надали закладам освіти автономію для ухвалення рішень про тривалість навчального дня. Учні скаржаться, що їм не вистачає часу на відпочинок, обід і спілкування. За словами школярів, перерви взагалі можуть бути відсутніми через погану поведінку однокласників.

Вчені проаналізували анкети з 993 початкових і 199 середніх шкіл. Учні проходили опитування в 2017 році. Відповіді порівняли з тими, які давали учні тих же шкіл у 1995 і 2006 роках.

Згідно з дослідженням, учні почали менше спілкуватися одне з одним після занять і ходити до друзів у гості. Також британські діти більше, ніж у 2006 році, проводять час із відеоіграми й перед телевізором. Дослідники підкреслили, що школа стає головним місцем, де молоді люди можуть комунікувати.

«Перерви не тільки дають можливість виконувати фізичні вправи, але й надають цінний час для друзів і розвивають соціальні навички. А їх не обов’язково викладають під час офіційних уроків», – пояснює головний автор дослідження Ед Бейнс.

Також науковці виявили, що тільки в 15% учнів молодших класів є післяобідня перерва. У 1995 році вона була у 13% учнів середньої школи, а до 2017 року їх кількість скоротилася до 1%. Крім того, у 2017 році в 82% шкіл діти мають менше 55 хвилин на обід. У 1995 році таке практикували 30% закладів освіти.

Також майже в 60% шкіл вчителі можуть позбавити учнів перерви, якщо в класі хтось погано поводив чи вони не виконали завдання.

Нагадаємо, початок уроків на годину пізніше впливає на успішність школярів.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus