Онлайн-сервіси, що підвищують продуктивність

музика

Читати улюблену книгу під звуки моря, вчитися, слухаючи співи рідкісних птахів, і писати конспекти під шум аеропорту. «Студвей» підготував огляд музичних онлайн-сервісів, які підвищать продуктивність і допоможуть сконцентруватися.

Як музика стимулює продуктивність

Доцент програми «Музична терапія» в університеті Маямі Тереза Лесюк провела дослідження, в якому виявила, що фонова, ненав’язлива музика вдвічі збільшує продуктивність праці.

Згідно з аналізом, музика допомагає сфокусуватися на конкретній справі. У результаті, ті, хто слухав музику під час інформаційної роботи (написання статей, складання програм і т.д.), завершили свої завдання швидше. До того ж їхні ідеї були значно креативнішими, ніж у тих, хто працював у тиші.

Науковець стверджує, що не менш важливий фактор − особистий вибір музики. Вона дозволила учасникам дослідження самостійно обрати фонові звуки, що, як виявилося, позитивно вплинуло на продуктивність. А ті, які слухали ввімкнену кимось музику, не відчули помітного впливу.

Реклама

Музичні сервіси для навчання та роботи

Underlove

Музичний сервіс, що генерує музику не лише під ваш настрій, а й під будь-який вид занять. Ресурс містить цікаві підбірки для спортивних вправ, читання, переписування конспектів, малювання й ін. Програма щоразу видає інші звукові підбірки.

фото_6

Relax

Простий музичний онлайн-ресурс, який відтворює звуки живої природи.  У меню ви можете обрати відповідну природну стихію. Серед можливих варіантів − шум моря, гірського водоспаду та навіть звуки літнього лісу.  Кожен із варіантів супроводжується відеоанімацією.

фото_1

Ecosounds

Мурчання кота вас заспокоює, а звуки дельфінів налаштовують на навчання? Тоді загляньте на Ecosounds, де зібрані всі можливі звуки живої природи. Ресурс поділений за категоріями. Тут також можна послухати, як звучить сільське життя влітку.

You Are Listening To

Творці You Are Listening To переконані, що найліпше дозволяють сконцентруватися на роботі  переговори різних аварійний служб, поліції та аеропортів. На сайті зібрані прямі поліцейські ефіри міст США і навіть записи переговорів із космічними станціями.

Nextmusic

Якщо ви відкриті до нового й можете довіритися чужому смаку, зайдіть на музичний ресурс Nextmusic та оберіть настрій із 3 запропонованих. Тоді сайт за вказаними данами автоматично видасть підбірку музики з YouTube.

фото_7

Noisli

Цікава музична програма, за допомогою якої ви можете самостійно створити шум або музику під свій настрій чи роботу. На фоні, який постійно змінює колір, зображено стильні картинки, натискаючи на які можна додавати та забирати звукові ефекти. Таким чином ви можете відтворити будь-який звук, що існує у природі. Перед початком сеансу сервіс полегшує роботу – він пропонує обрати із 3 варіантів: звуки, що розслабляють, ті, які підвищують продуктивність, і випадкові мелодії.

скріншот3

Coffitivity

Для тих, хто полюбляє працювати у кав’ярнях, радимо скористатися музичним сервісом Coffitivity, через який можна почути шум пабів, кафе та забігайлівок у всьому світі. Ви навіть можете обрати звукову атмосферу: ранкові посиденьки відвідувачів десь у Парижі чи гарячі вечірні танці у Бразилії.

фото_4

 

A soft murmur

Музичний ресурс для тих, хто любить слухати погоду. Тут можна трохи погратися в Бога і додати на свій смак інтенсивність дощу, пориви вітру, блискавок, а коли набридне, взагалі припинити грозу та дати пташкам поспівати.

фото_5

Зображення: stock-up, скріншоти.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus