В Могилянці Вакарчук зібрав майже півмільйона гривень

5 жовтня Святослав Вакарчук дав благодійний концерт в Києво-Могилянскій академії і зібрав 426 000 гривень.

Метою творчого вечора став збір грошей на благодійні проекти: закупівлю ліків для потреб бійців АТО, а також устаткування в аудиторії НаУКМА для дистанційного навчання.

На зустрічі фронтмен гурту «Океан Ельзи» більше розповідав про своє життя і спілкувався з аудиторією, ніж співав. З пісень виконав народну лемківську пісню «Під облачком», «Blackbird» улюбленого гурту музиканта The Beatles, джазову «Moon River» з фільму «Сніданок у Тіфані», блюзові композиції.

Традиційних «океанельзівських» було вкрай мало, і ті звучали в акустичному аранжуванні.

«Вакарчук дуже потішив виконанням джазу. Шкода, що було мало пісень «Океану Ельзи». Водночас, ми подивилися по-новому на деякі тексти після того, як Славко розказав історію їх написання», – поділився один із студентів.

Чверть зібраних коштів – 107 000 гривень – віддадуть благодійному Проекту «Захист патріотів», який закупить для бійців на Сході понад 80 аптечок, укомплектованих за стандартами НАТО.

Решту – 319 000 гривень – залучать на обладнання аудиторій для дистанційного навчання. Організатори впевнені, що вони життєво необхідні студентам Донбасу та Криму, які втратили можливість вчитися у себе в виші. Завдяки таким аудиторіям молодь зі Сходу матиме доступ до лекцій та семінарів, які проходять в Могилянці, а також зможе долучитися до веб-конференцій.

На зустрічі із загальною кількістю біля 700 гостей було п’ятеро добровольців із зони АТО, троє з яких – могилянці.

Акція Вакарчука в Києво-Могилянській академії стала останнім виступом перед турне гурту в Канаду та США, яке відбуватиметься протягом жовтня.


Фото: tsn.ua.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus