В українських вишах відбудуться лекції від руху HeForShe

imgonline-com-ua-Resize-fHWM9ntsVr8FbPGy

Представники руху солідарності за гендерну рівність HeForShe завітають до 5 українських вишів з 16 по 29 вересня. Раніше цей проєкт уже реалізували у США, Великій Британії, Канаді та Франції.

Cеред університетів, які увійшли до програми: Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Львівський національний університет імені Івана Франка, Києво-Могилянська академія, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ і Донецький державний університет внутрішніх справ.

Під час зустрічей із представниками руху студенти переглянуть навчальний фільм, героями та героїнями якого стали перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, співак Дмитро Шуров, співачка Аліна Паш, журналіст Майкл Щур, ведуча та директорка “Дикого Театру” Ярослава Кравченко, дизайнер Іван Фролов, керівниця з розвитку продукту ReFace Марія Пономарчук, офіційний візажист Maybelline NY в Україні Мітя Грибко та футбольний арбітр Софія Причина.

Чому це важливо?

З проявами сексизму та стереотипів все ще стикається більшість людей світу. Близько половини населення Землі — покоління Z віком до 30 років. І, як свідчить нещодавнє глобальне дослідження руху HeForShe, для них гендерна рівність входить до п’ятірки найприорітетніших питань.

Розклад туру:

  • 16 вересня — Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича;
  • 17 вересня — Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • 22 вересня — Києво-Могилянська академія;
  • 27 вересня — Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
  • 29 вересня — Донецький державний університет внутрішніх справ.

Раніше ми писали: Вік та сексуальна орієнтація: за що в Україні дискримінують людей

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus