В українських парках з’явилися мотиваційні таблички німецькою

Фото 3

З нагоди завершення Українсько-німецького року мов у київському парку Шевченка та інших містах встановили таблички з висловами німецькою.

Організатори Року мов пропонують вчити німецьку у незвичний спосіб – під час прогулянки або пробіжки. Для цього у парках встановили таблички з мотиваційними фразами німецькою мовою: «Бігай і вчи німецьку», «Ти зможеш!», «Молодець!», «Так тримати!» та інші.

«Україна посідає п’яте місце у світі за кількістю людей, які вивчають німецьку мову. Для багатьох молодих людей німецька – це шлях до професійного успіху, – говорить директорка Goethe-Insitut в Україні Беате Кьолер. – Влітку 2018 року ми завершуємо Рік мов, гаслом якого є “Зроби наступний крок!”. Сподіваємось, що тисячі українців продовжать робити наступні кроки у вивченні мови завдяки нашому спецпроекту з парками».

Таблички з висловами німецькою встановили також у Сумах, Івано-Франківську, Херсоні та Житомирі.

Українсько-німецький рік мов – проект, покликаний надихати українців вивчати німецьку мову та знайомитися з німецькою культурою.

Організатори Українсько-німецького року мов 2017-2018 – Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини у Києві, Goethe-Institut в Україні, МЗС України та МОН України.

Фото: Goethe-Institut Ukraine.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus