В Україні запустили акселератор для b2b-стартапів

rawpixel

Підприємець Андрій Комаровський за підтримки UNIT.City та UFuture запустив акселератор Sector X для стартапів з України та Східної Європи.

B2B (з англ. business to business) – формат бізнесу, коли компанія продає свій продукт не кінцевому споживачу, а іншій компанії (корпоративним клієнтам).

Подати заявку до Sector X можна без готового продукту. Все, що потрібно – експертиза в одній зі сфер: віртуальна і доповнена реальність, Big Data, компʼютерний зір, штучний інтелект і машинне навчання, робототехніка, інтернет речей, блокчейн.

Програма складається з двох модулів. Спершу учасники мають вирішити задачі від корпорацій. Команди, які запропонують найкращі рішення, отримають $20000 інвестицій. Під час другого модулю вони розроблять продукт, запустять пілотну корпоративну версію та перші продажі.

Серед менторів – генеральний директор Bosch в Україні Віталій Бульда, генеральний директор Airbnb в Центральній та Східній Європі Андрій Вербицький, партнер 500 Startups Марвін Ляо та інші. Учасники отримають робоче місце в UNIT.City та необхідні інструменти.

Нагадуємо, що акселератор Techstars відібрав два українські стартапи.

Фото: unsplash.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus