В Україні випустили буклет про те, як студенти можуть відстоювати свої права

Безымянный

В Україні випустили буклет про те, як студенти протягом останніх десяти років відстоювали свої права на навчання, безкоштовні послуги та гуртожиток.

У буклеті «Історії змін, які роблять студенти» опублікували шість історій успіху, якого студенти досягли нанасильницьким способом.

Серед них: відстоювання права на цілодобовий доступ до гуртожитків, боротьба за безплатні послуги в університетах та відмова від трудової практики.

Ці приклади можуть стати поштовхом для просування нових або збереження вже втілених змін у системі освіти.

Є чимало прикладів, коли втілені студентами зміни зникали через зміну керівництва, мовчання студентів, відсутність однодумців, брак знань та навичок, як відстоювати власні інтереси і захищати те, що досягли до цього.

Безымянный

Буклет хоче заохотити студентів захищати власні інтереси, не приймати за належне порушення та обмеження власних прав і потреб.

«Я вірю, що аналіз та вивчення практик саме ненасильницьких змін, робить внесок у розбудову миру та формує нову культуру відносин у нашому суспільстві», каже авторка проекту Яна Салахова».

Щоб замовити певну кількість друкованих буклетів (Нова Пошта) або провести для активістів навчального закладу онлайн сесію з пошуку власних історій та рецептів змін, пишіть на teatr.zmin@gmail.com.

Цей буклет створений завдяки партнерству громадських організацій «Мережа відповідальних» та «Театр змін» в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах» підтриманий KURVE Wustrow — Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus