В Україні створили додаток для вивчення української мови

pexels-andrea-piacquadio-3769982

Мобільний додаток «Йой» допоможе учнями початкової школи, для яких рідною є угорська чи румунська мова, вивчати українську мову. Проєкт спрямований на підтримку реформи Нова українська школа.

Головною метою додатка є допомога у викладанні для вчителів і вивченні для учнів української в закладах освіти з мовами навчання національних меншин. Він покликаний зробити процес навчання яскравим і динамічним.

Додаток можна використовувати як допоміжний навчальний інструмент під час уроків. Основними перевагами додатка є інтерактивна форма, що робить процес навчання цікавим і творчим.

Така форма дозволяє мотивувати учнів початкової школи до вивчення української мови і надає нові можливості для вчителів, які викладають у школах з мовами навчання національних меншин.

Також яскрава візуалізація, стильне озвучування, продумана структура завдань й елементи змагальності перетворюють навчання на захопливу гру, а можливості для узагальнення та систематизації вивченого дозволяють якісно закріпити здобуті знання, уміння та навички.

Додаток створений проєктом «Learning Together» («Навчаємось разом») у межах програми співпраці між Україною, Фінляндією та Європейським Союзом.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus