В Україні розпочався новий етап кампанії з протидії булінгу

pexels-photo-191034

Стартував медійний етап кампанії з профілактики та протидії булінгу «Стоп шкільний терор», який має на меті розповісти про проблеми булінгу якомога більшій частині громадськості.

Відтак в межах проекту: запущено соціальну рекламу на тему булінгу в столиці під гаслом «Не вдавай, що не бачиш», реалізовані просвітницькі проекти з протидії булінгу, відкрито соціальну фотовиставку в «Київському палаці дітей та юнацтва», запущено акцію «Візьми закладку – дізнайся про булінг» у мережі книжкових магазинів «Буква», підготовлено фотопроект з відомим людьми, зірками та спортсменами «Моя історія булінгу» авторства фотографа Костянтина Ревуцького.

Наступним етапом кампанії стане проведення майстер-класів від психологів та зірок-учасників проекту в травні в торговельному центрі «Епіцентр» на проспекті Степана Бандери, 11-а. Також уроки з протидії булінгу планують провести у школах по всій країні.

За даними дослідження, 8 з 10 українських дітей стикаються із булінгом в школі. 48% з тих, кого травлять, мовчать про це. 22% – вважають нормою.

Нагадаємо, що Нацполіція запустила проект із протидії булінгу в школах.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus