Хто в Instagram пише про навчання і освіту

kus.tudy

kus.tudy/Instagram

В інстаграмі можна не лише розважатися, а й вчитися. Ми зробили для тебе добірку популярних блогів про вивчення мов, онлайн-освіту та навчання за кордоном.

Emily Studies

Мова: англійська

Емілі – студентка-медик британського університету. Її акаунт – це і щоденник, де дівчина публікує свої плани, і конспект з різних дисциплін.

На сторінці Емілі радить, як складати іспити та заповнювати заяви в університет. Також вона розповідає, як зробити онлайн-уроки цікавішими й уникнути проблем із невчасно ввімкненим мікрофоном.

Емілі навіть зможе надихнути тебе вести красиві конспекти, адже її зошити – це мистецтво письмової організованості. За допомогою маркерів, різнокольорових ручок і стікерів вона створює справжню магію навчання.

Реклама

Kus.tudy

Мова: російська

Блогерка Яна каже, що вона «математик з ноткою творчості». У блозі Яна пише, що очікує тебе в університеті і чим реальність відрізняється від мрій. Також вона поділиться лайфхаками з підготовки до контрольної і запропонує улюблені книги та фільми, що мотивують до роботи.

Окрім навчання, дівчина цікавиться кулінарією, тому зможе розповісти, як швидко приготувати шарлотку, печиво чи сирники, щоб брати із собою в університет.

Studyua

Мова: українська

Це блог про навчання за кордоном. Тут ти дізнаєшся, який обрати університет та скільки потрібно заплатити за навчання. Автори каналу також розкажуть про особливості навчання у Європі, Канаді, США та Англії, а ще у яких з цих країн можна навчатися офлайн під час пандемії.

Перевага блогу – це реальні історії успішних людей, їхній досвід та поради.

Studywitharu

Мова: російська

Цей блог для тих, хто в новорічну ніч дав собі обіцянку вивчити англійську.

На сторінці дівчина Ару розповідає, як самостійно опанувати іноземну мову із фільмами та серіалами.

Ару ділиться порадами, які допоможуть удосконалити навички слухання, позбутися мовного бар’єру та втримати мотивацію під час дистанційного навчання.

Авторка каналу вчиться разом із читачами, проте її виклик – це турецька мова.

Irina Arnoldovna

Мова: російська

Цей блог веде викладачка, яка руйнує стереотипи про те, що вчителі нудні й не розуміють сучасне покоління.

З Іриною ти навчишся фліртувати англійською, говорити сленгом та готувати шаурму за англомовним рецептом. Вона також розповість, як бачать студентів викладачі і яких завдань варто очікувати від професорів.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus