В американських школах заборонили костюми на Геловін за мотивами «Гри в кальмара»

AAAABZ2sIVr92spXMLzEuOdC4WQgIHRwAfGlIchnnAURwJzIOem2qk2yfbz5amA-nhBMW4n1lzwQukTijvAm_VbgERhQn_jm

Три початкові школи штату Нью-Йорк заборонили учням приходити на Геловін у вбраннях за мотивами південнокорейського серіалу «Гра в кальмара» — зелених спортивних костюмах учасників змагання та рожевих комбінезонах наглядачів.

В адміністрації шкіл серіал вважають занадто жорстоким і таким, що пропагує насильство.

Серіал, що складається з дев’яти епізодів, оповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у дитячих іграх. На переможця чекає привабливий приз, але ставки тут смертельні.

«Через побоювання з приводу її насильницького характеру було вирішено, що гра не підходить для відтворення на перервах чи обговорення у школі. Крім того, тематичні костюми на Геловін не відповідають нашим вимогам до шкільного одягу через потенційно агресивне послання», — таке звернення розіслали батькам учнів початкової школи Мотт-Роуд.

Обмеження стосується не лише образів із серіалу. В адміністрації шкіл уточнили, що на Геловін учням заборонено приносити будь-які предмети, які можна інтерпретувати як зброю, у тому числі іграшкові мечі та пістолети, а самі костюми не повинні бути надто кривавими та страшними, щоб не лякати дітей молодшого віку. Аналогічне рішення ухвалили у двох початкових школах Дубліна та Мадрида.

Що відомо

Після прем’єри «Гри в кальмара», що відбулася у вересні, образи героїв стали здобувати популярність, а продаж білих сліпонів Vans зріс на 7800%. У жовтні уряд Китаю заборонив використовувати ключові слова в рекламі товарів за всесвітом шоу, щоб знизити ажіотаж навколосвітню тематичних костюмів, масок, аксесуарів та іншої продукції, пов’язаної із серіалом.

Про серіал

«Гри в кальмара» — південнокорейський вебсеріал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми.
Став першим серіалом Netflix, який подивилися понад 100 мільйонів людей за перші 28 днів після його запуску і посів перше місце на платформі у 94-х країнах світу.

У центрі сюжету Сонґ Гі Хун. Він та ще 455 людей потрапляють на закритий острів. Вони грають у прості дитячі корейські ігри. Під час першої гри він розуміє, що якщо програє, то помре. Правила дуже жорстокі, але виграш — 38 млн доларів. У Сонґ Гі Хуна дуже багато кредитів, він винний гроші ледь не половині Кореї. І коли він дізнається, що у цій грі є можливість виграти ще більше, то він, як звичайна азартна людина, спокушається.

Сценарист Гван Дон Хьок понад 10 років працював над серіалом.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus