УжНУ співпрацюватиме з Сегедським університетом у сфері медицини та фізики

pexels-photo-711009

Викладачі та студенти Ужгородського національного університету проводитимуть дослідження з медицини та фізики спільно з колегами з Сегедського дослідницького університету (Угорщина). Вони планують проводитися на базі центру лазерних досліджень, який розташований у Сегеді.

Сторони разом братимуть участь у конкурсах на отримання грантів, у різних міжнародних проектах. Водночас науковці УжНУ зможуть проходити практику на базі Сегедського дослідницького університету.

Директор Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ Олександр Шпеник зазначив, що спільна робота на базі центру має багато перспектив.

«Це один з найкращих центрів лазерних досліджень у світі. Він відкритий нещодавно, наразі в ньому проводять тестові випробовування. Це унікальна інженерна споруда, яка практично не має вібрації, що дуже важливо для ефективної роботи лазера. Він генерує світловий імпульс тривалістю 10 секунд. У такий спосіб можна «сфотографувати» політ електрона. Тому в сфері фізики та медицини ми маємо велику перспективу спільної роботи», – пояснив Олександр Шпеник.

Нагадаємо, що студенти УжНУ взяли участь в Ukraїnian Fashion Bazaar 2017.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus