В університетах США готуватимуть спеціалістів із канабісу

wesley-gibbs-1055757-unsplash (1)

Американські університети вводять програми для підготовки спеціалістів, які працюватимуть з марихуаною.

Професор Університету Північого Мічигану Брендон Кенфілд два роки тому запропонував нову спеціалізацію з хімії. Студенти вивчатимуть, як вимірювати й витягувати лікарські властивості зі звіробію та женьшеню. Потім вони використовуватимуть свої знання під час роботи з марихуаною. Також професор підкреслив, що у виші канабіс не вирощиватимуть.

«Усі наші випускники матимуть кваліфікацію для того, щоб працювати аналітиками в лабораторних умовах», – заявив Брендон Кенфілд.

Весною 2019 року схожа програма з’явиться в Університеті Північної Кароліни. У закладі зазначили, що студенти отримають навички роботи з медичною марихуаною, хмелем і ботанічними добавками.

Колорадський університет пропонує досліджувати соціальні, правові, політичні й медичні наслідки канабісу. Університет штату Огайо, Гарвард, Університет Денвера й Вандербільта пропонують студентам вивчати закони, пов’язані з марихуаною.

Раніше університети мало вивчали канабіс через федеральні обмеження. Наразі речовина легалізована в семи американських штатах: Колорадо, Вашингтон, Орегон, Аляска, Невада, Массачусетс і Каліфорнія.

Нагадаємо, з січня в Польщі почали продавати канабіс у медичних цілях.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus