Університет Поплавського відкрив «перший у світі» факультет TikTok

imgonline-com-ua-Resize-br8zQqfVr4x95tew
У Київському університеті культури відкрили «перший не тільки в Україні, а й у світі» факультет TikTok. Випускникам обіцяють видавати дипломи.

Презентував проєкт президент вишу Михайло Поплавський, як йдеться у повідомленні, — «відомий український тіктокер».

Він розповів, що молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. Факультет ТікТок назвав інноваційним та молодіжним.

«Моя місія — українізувати ТікТок, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ», — каже Поплавський.

Зазначає, що вчитимуть на факультеті «з нуля», а навчання буде безкоштовним для всіх охочих студентів університету культури. В університеті кажуть, що майбутній тіктокер має відмінно знати тренди соцмереж, бути цікавим, створюючи оригінальний контент, йти в ногу з часом і навіть випереджати його.

Керівниця проєкту «Тіктокери університету культури» — випускниця університету, начальниця його культурно-творчого відділу Лілія Можаєва. Навчання буде безоплатним для всіх охочих студентів університету культури, сказав Поплавський.

Раніше ми писали: 10 українських вузів потрапили у рейтинг кращих університетів світу

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus