«Укрпошта» запустила мобільний додаток для iOS

Ukrposhta

Слідом за бета-версією програми для Android з’явився мобільний додаток поштового оператора для iOS.

У додатку можна відстежити посилку, зберігати дані про свої відправлення, отримувати push-повідомлення про зміну статусу в режимі реального часу. Для цього потрібно авторизуватися та ввести особисті дані.

Також за допомогою програми можна оформити відправлення в одному з нових автоматизованих відділень «Укрпошти». Для цього потрібно назвати номер відправлення – вся інформація про нього підтягнеться автоматично.

Додаток дозволяє розрахувати вартість відправлень по Україні та за кордон – спеціальний калькулятор порівнює вартість і строки пересилання для різних видів доставки, щоб обрати оптимальний варіант.

Крім того, через мобільний додаток «Укрпошти» можна здійснити переказ між картами, з карти на відділення «Укрпошти» або перерахувати кошти з карти в будь-який населений пункт України. Додаток переадресує користувача на відповідну сторінку на офіційному сайті.

3

Серед інших функцій: пошук найближчого відділення «Укрпошти», пошук поштового індексу за адресою і навпаки, замовлення марок з обраним зображенням.

Мобільний додаток розробила IT-компанія D2. В «Укрпошті» повідомили, що він важитиме значно менше. «Це важливо для користувачів, адже вони намагаються тримати всі корисні сервіси під рукою і не перевантажувати пам’ять смартфона. Крім того, дизайн програми адаптували до звичного для iOS вигляду», – заявив CEO D2 Володимир Дем’яненко.

Нагадуємо, що аналітики назвали найпопулярніші iOS-додатки.

Фото: unsplash.com, ain.ua.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus