Україну представлять на всесвітньому ліберальному форумі

ah

Президент громадської організації «Ліберально-демократична ліга України» Артур Харитонов переміг у конкурсі Ради азійських лібералів та демократів, що є регіональною частиною Ліберального інтернаціоналу. Таким чином, він представить Україну на великому всесвітньому ліберальному форумі, що пройде 23-28 березня у Гонконзі.

З усього світу відібрали лише шість представників молодіжних ліберальних організацій. Така перемога є великою честю для організації. Україна ж уперше в своїй історії буде представлена на подібному форумі.

Протягом програми в Артура заплановані зустрічі з лідерами найбільших демократичних політичних партій Гонконгу, представниками урядів багатьох азійських і європейських країн. Кінцева мета згаданої організації на форумі – домогтися початку розгляду питання про посилення санкцій проти РФ найпрогресивнішими країнами Азії та введення санкцій тими, хто цього не робив раніше.

Нагадаємо, «Ліберально-демократична ліга України» є першою ліберальною політичною організацією, що входить до Міжнародної федерації ліберальної молоді. Також організація веде активну співпрацю з політичними партіями та громадськими організаціями Гонконгу, Таїланду, Тайваню тощо.

Фото: «Ліберально-демократична ліга України»

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus