Освітній форум відбудеться в КНУ ім. Т. Шевченка

форум

Міністерство освіти і науки України спільно з Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень ФРН 6-7 березня 2015 року проводить Українсько-німецький форум «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики», на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою заходу є налагодження тісного співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень ФРН (BMBF), між Спілкою ректорів України та HRK (German Rector’s Conference), між вищими навчальними закладами України та університетами ФРН з приводу освітянських програм, наукових досліджень та інновацій в університетах, налагодження академічної мобільності студентів, викладачів, науковців, йдеться на сайті університету.

На форумі планують обговорити питання якості освіти, розвиток наукового потенціалу та його практичне значення у ВНЗ, можливості для підвищення рівня академічної мобільності студентів та науковців. Додаткову інформацію та форму для реєстрації можна знайти тут.

Фото: shutterstock.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus