Український ІТ ринок на одній карті

it-community

Підприємець і громадський діяч Ілля Кенігштейн спільно з CEO Ecois.me Іваном Пасічником вирішили прорекламувати українську стартап-екосистему закордонним фондам та інвесторам. Для цього вони запустили карту українських стартапів mappedinua.com, на яку планується нанести всі IT компанії України.

«У західних країнах ніхто нічого не знає про українські стартапи, але всі цікавляться, і не тільки в контексті аутсорсу», – зазначає Ілля. Щоб розповісти світові про українські стартапи, Ілля та Іван вирішили зробити онлайн-карту, подібну стартап-картам Кремнієвої Долини та Ізраїлю, де різнокольоровими маркерами відзначені стартапи, акселератори, фонди та ін.

Сенс проекту – зібрати всі українські стартапи, IT-компанії, бізнес-інкубатори, коворкінг, креативні просторив одному місці. «Щоб наступного разу, коли західні замовники обиратимуть IT-підрядника, блукаючі по Києву іноземці шукатимуть стілець-стіл-вай-фай, а великі інвест-фонди захочуть інвестувати в українські стартапи  – у них з’явилася можливість нас всіх побачити », – розповідає засновник проекту.

Фото:it-namet.com.ua

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus