Українські проекти перемогли на міжнародному конкурсі в Лондоні

PiPillow

Український стартап PiPillow та соціальний проект з переробки текстилю здобули перемогу в конкурсі Big Idea Challenge від Британської Ради.
У конкурсі взяли участь тисячі молодих підприємців. Вони представляли свої ідеї у трьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив і креативність.

Національним чемпіоном України та переможцем у категорії цифрових технологій міжнародне журі обрало стартап PiPillow, який розвивають Олександр Шиманко, Андрій Жиденко та Сергій Дмитренок.

Студентка Тамара Устенко, авторка проекту «Дизайнерські вироби із перероблених текстильних відходів» перемогла в категорії соціальних проектів за результатами міжнародного онлайн-голосування.

«Українська молодь має надзвичайні ідеї, а програми з підприємництва та бізнес-акселератори в університетах дають шанс втілити ці ідеї», – зазначила менеджерка програм креативної економіки Британської Ради в Україні Анна Карнаух.

Creative Spark Big Idea Challenge – це найбільший для Британської Ради міжнародний конкурс відеопітчів, що заохочує студентів та молодих підприємців віком 18-35 років розвивати власні ідеї нових бізнесів, стартапів і креативних підприємств.

Нагадаємо, вісімнадцятирічна українка завоювала золото на чемпіонаті світу з дзюдо.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus