Українські науковці досліджуватимуть море на суднах силових структур

sea-ocean-boat-ship

МОН повідомляє, що представники силових структур України висловили пропозицію надати вітчизняним науковцям можливість користуватися їхніми суднами для морських досліджень.

Оскільки український науково-дослідний флот був відібраний Росією разом з анексією Криму, вивчення моря в країні тимчасово зупинилося. Тому під час наради в МОН щодо розроблення Концепції Державної цільової науково-технічної програми відновлення морських досліджень та науково-дослідницької інфраструктури до 2023 року керівники силових відомств нашої держави запропонували вченим працювати на борту їхніх кораблів. Зокрема, дослідники отримають змогу проводити заміри й робити інші операції на суднах водної поліції та Держприкордонслужби.

Очільник директорату науки МОН Дмитро Чеберкус наголосив, що відновлення знищеного потенціалу вивчення моря в Україні – це питання захисту наших національних інтересів. Для цього в МОН активно працюють над розробкою вищезгаданої Концепції та розпочали конкурс наукових проектів морських досліджень серед вишів та наукових установ.

Нагадуємо, МОН проведе конкурс морських досліджень.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus