Українська телепрограма розпочала соцпроект із запобігання дефіциту кальцію у школярів

pexels-photo-373897

«Телевізійна служба новин» розпочала соціальний проект із дослідження рівня кальцію в українських школярів.

Одна з львівських шкіл вже взяла участь у експерименті. За результатами спеціальних аналізів було виявлено, що з цілого класу лише 2 дитини мали достатній рівень кальцію. Спостерігався також низький рівень вітаміну D3, без якого кальцій не здатний засвоюватися організмом.

Слід зазначити, що після проведений спеціальний аналіз в учнів однієї із львівських шкіл показав, що більшість школярів мають суттєві проблеми з рівнем кальцію. Лише в двох дівчат з 18 – результат близький до ста. Вони займаються танцями та особливо стежать за харчуванням. В решти  менше від норми, а подекуди суттєво. В такому разі потрібно вже не просто молоко, а вітаміни з кальцієм. Аналізи крові теж виявились невтішними. Показник рівня кальцію занижені майже в кожного.

Після цього до навчального закладу завезли спеціальний молокомат із Фінляндії, де для запобігання дефіциту кальцію учні постійно п’ють молоко. Через місяць аналізи будуть проведені у черговий раз. Саме на їхній основі повідомлять про результати експерименту.

Нагадаємо, що у школі на Вінниччині запровадили дрес-код для вчителів.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus