Де навчають програмістів та розробників ігор з нуля

1 (3)

У ucode IT аcademy навчають програмувати як у Google та Apple, а освітні програми тут складають спеціалісти Cisco, Ajax та Ubisoft.
CEO ucode, Флорін Бічер, каже, що такий підхід до освіти вчить студентів мислити як програмісти та готує до роботи у реальній ІТ-компанії.
Головна перевага ucode IT аcademy – почати роботу в ІТ тут може навіть той, хто вчиться писати код з нуля.

Для кого ucode

Навчатися в ucode можна з 16 років. Головні вимоги – цікавитися сферою ІТ та знати англійську на рівні Intermediate, щоб розуміти зміст завдань.

Дізнайся свій рівень англійської на сайті Саmbridge Assessment English.

В ucode можуть навчатися ті, хто ніколи не програмував і ті, хто вже має досвід роботи з кодом. Програма побудована так, що студенти рухаються від простого до складного, адже не можна зверстати веб-сторінку, не знаючи основ JavaScript чи HTML.

Вимоги ринку до ІТ спеціалістів збільшуються щороку, – каже Флорін Бічер.

«Якщо раніше було достатньо вміти зверстати кілька сторінок та отримати роботу на аутсорсі, то зараз компанії вимагають від junior спеціалістів досить широкий спектр умінь та підтверджений досвід», – розповідає він.

Копия geometria-57650551-p

Щоб відповідати цим вимогам в ucode IT academy розробили навчальні програми на основі реальних кейсів,тривалістю від 6 до 12 місяців.

Студенти можуть обрати один із трьох напрямків курсу, які були створені методологами ucode та спеціалістами компаній Ajax Systems, Cisco, ITernal Group та Ubisoft:

IoT/GameDev world. Це курс для тих, хто хоче розробляти комп’ютерні ігри або працювати з інтернетом речем (ІоТ) – технологією, яка робить побутові прилади «розумними».

Наприклад, навчає холодильник самостійно замовляти молоко чи слідкувати за свіжістю продуктів.

Програму для майбутніх розробників ігор писала компанія Ubisoft – творець популярних ігор Assassin’s Creed та Watch Dogs. А курс із ІоТ складала компанія Ajax – вона створює розумну систему безпеки для офісів і будинків.

DevOps Engineer. Закінчивши цей курс, студенти зможуть аналізувати роботу додатків, підтримувати безперебійну роботу сервісів, автоматизовувати процес створення програмного забезпечення.

Програму створили разом із Ciscо – компанією, яка продає обладнання для інтернет-мереж та комунікацій.

Full Stack world. Це програма, написана ІТ-компанією ITernal Group, на якій вивчають веб програмування: Front-end (мови HTML, CSS, JavaScript) та Back-end (Node.js, SQL).

Дізнайся більше про навчальні програми, вартість та розклад на сайті ucode.

Як навчають в ucode

Вивчати програмування в академії можна в іноваційному кампусі в UNIT.City у Києві або онлайн. Графік навчання – вільний, тому студенти можуть поєднувати курси із роботою чи університетом.

Особливість ucode в тому, що студенти навчаються самі, використовуючи LMS (Learning Management System) – вона ж ставить дедлайни, перевіряє завдання та керує процесом навчання.

Якщо студент чогось не розуміє, він може порадитися із колегами або звернутися за допомогою до ментора – так, за словами ucode, навчаються розробники Google.

Слідкувати за прогресом студентам допомагає гейміфікація. Аватар студента в LMS представляє собою віртуального персонажа – він, так само як і студент, отримує досвід від виконання практичних завдань. Персонаж не може отримати новий досвід, доки студент не виконає попередніх завдань.

da5a8d52b8c08560392a584a917be16e

У ucode навчають за фреймворком Challenge Based Learning, тобто шляхом вирішення практичних завдань, складність яких збільшується поетапно.

За словами розробників програми, це наближує студентів до умов роботи в реальних ІТ-компаніях.

Такий підхід до навчання, за словами ucode, ініційований в компанії Apple та використовується в їх навчальних програмах.

Що отримають студенти ucode

Після закінчення навчання студенти можуть влаштуватися на роботу в ІТ-компанію. Вже зараз випускники працюють у GlobalLogic, Dragon’s Lake, Sigma Software або долучилися до команд компаній-партнерів чи розробників ucode.

Навчаючись в ucode IT academy, студенти виконують понад 10 навчальних проєктів, які по завершенню навчання можна використати у своєму портфоліо та презентувати майбутньому роботодавцю.

Також кожен студент отримує сертифікат за кожен успішно пройдений етап навчання, а також сертифікат від ucode та компанії-партнера по завершенню навчання.

florin

Чому варто обрати ucode

В Україні не вистачає програмістів – щороку виші випускають близько 15,000 ІТ-спеціалістів, а компаніям треба близько 40,000. Тому кожен студент, який добре пише код може знайти роботу.

Зараз на ринку найбільш затребувані front-end, back-end та full stack розробники. Проте ринок росте і все більш популярними стають віртуальна реальність, інтернет речей та машинне навчання, – розповідає Флорін Бічер.

Освоївши один із напрямів програмування, можна працювати у будь-якій сфері. Наприклад, створювати технології для навчання у віртуальній реальності, як це робить українська компанія Sensorama Lab або розробляти додатки, використовуючи штучний інтелект, як це робить український стартап Reface.

Також швидко розвивається індустрія ігор, особливо під час карантину, каже Бічер. Наприклад, польська компанія CD Projekt RED продала 13 мільйонів копій гри Cyberpunk 2077 усього за 10 днів. Глобальна світова індустрія ігор зараз коштує утричі більше, ніж кіно.

Розробляючи навчальні програми, ucode зважає на тренди ринку. Тому студентів тут вчать розробляти ігри, створювати технології для розумних будинків та писати веб додатки. Таким чином випускники будуть затребуваними на українському та глобальному ринку.

«Програмування – перспективний напрям і зараз складно уявити індустрію, в якій не були б задіяні технології. По суті зараз будь-який бізнес стосується IT», – розповідає Флорін.

Проте важливо пам’ятати, що освоїти професію програміста, як і будь-яку іншу, неможливо за кілька тижнів. Потрібно багато та старанно працювати, вивчати великі обсяги інформації та постійно вдосконалювати свої вміння.

«І ми віримо, що ucode стане першим кроком у побудові успішних кар’єр у сфері ІТ», – каже він.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus