Учні Києва вийдуть на навчання попри поширення «Омікрону»

kelly-sikkema-RYABMCLP7aM-unsplash

В Україні почали фіксувати захворювання на новий штам коронавірусу «Омікрон». Проте наразі це лише одиночні випадки, тож у Києві не планують продовжувати зимові канікули для учнів, повідомив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

За його словами, школярі повернуться за парти відповідно до запланованого часу — у понеділок, 10 січня.

«Немає сьогодні прогнозів щодо закриття шкіл і посилення заходів протиепідемічної небезпеки саме в школах. Про це можемо говорити через 3–4 тижня січня, коли будемо реєструвати збільшення захворюваності», — сказав Рубан.

Яка ситуація в інших країнах?

У США через поширення Омікрону учні або залишаться на зимових канікулах або перейдуть на дистанційне навчання.Швидкість поширення Омікрону створила дедалі більше відчуття хаосу у США. За підрахунками Bloomberg, минулої доби, 3 січня, там виявили понад 1 мільйон хворих на коронавірус, що є світовим рекордом за весь час пандемії.

Що відомо про штам Омікрон

Його вже виявили більше ніж у 100 країнах світу.ВООЗ заявила, що штам коронавірусу Омікрон викликає хворобу у легкій формі. Основними симптомами нового штаму вважаються сухий кашель, загальний біль по всьому тілу, нічна пітливість та лихоманка.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus