Учителька з Кропивницького перемогла на конкурсі Кембриджа

Вчителька

Учителька англійської мови 25 школи Кропивницького Олеся Гудименко перемогла на міжнародному конкурсі Cambridge English Schools competition 2017. Участь у ньому взяли 120 представників різних країн.

Головною нагородою для переможця стало двотижневе навчання на курсах у коледжі Кембриджського університету. За умовами конкурсу, вчителі мали представити свою навчальну концепцію. Для участі в змаганнях українська вчителька залучила своїх учнів-одинадцятикласників.

«У школі працюю 15 років, до цього часу участі в жодних конкурсах не брала. А от мої учні не раз ставали переможцями різних змагань і олімпіад. Одна учениця, вигравши міжнародний конкурс, навіть їздила на зустріч із Королевою Великої Британії», – розповіла Олеся.

Навчання на курсах у Кембриджі Олеся Гудименко вважає надзвичайно престижним. Саме це підштовхнуло її до участі в конкурсі.

«Там такі ж діти, як і наші. Але в школах є свої правила, дисципліна і їх ніхто не порушує, адже всі розуміють: навчання коштує немалих грошей, тож мусять вчитися. Взагалі тамтешніх школярів до навчання дуже сильно мотивує громадська думка про те, що розумним бути модно», – пояснила ЗМІ Олеся.

Нагадаємо, українські школярі вибороли 4 медалі на олімпіаді з біології у Великобританії.

Фото: pravda-kr.com.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus