Майже 270 тисяч осіб збираються брати участь у ЗНО

зно

За результатами обробки реєстраційних документів учасників зовнішнього незалежного оцінювання, станом на 29 березня стало відомо, що всього зареєструвалось 267 172 осіб, які планують брати участь у цьогорічному тестуванні.

Серед учасників іспитів не тільки випускники шкіл поточного року. Їх кількість складає 75 % від загального числа учасників. 18 % учасників тестування є випускниками минулих років, 7 % – учнями професійно-технічних або вищих навчальних закладів.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України – 13 травня. Учасники тестування дізнаються про свої результати до кінця навчального року – 26 травня.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року (3-17 червня). Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів. Результати тестування абітурієнтів буде визначено до 25 червня. Проведення додаткової сесії заплановано у період з 14 червня до 4 липня.

Фото: firestock.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus