У США інфлюенсерам платять за контент про вакцинацію

imgonline-com-ua-Resize-Bo6gGXK7O4JУ США блогерам платять до $1000 на місяць, щоб вони розповідали своїм підписникам про вакцинацію.

Для цього департаменти Білого дому із цифрових стратегій та з питань Covid-19 об’єдналися з національною кампанією Village Marketing and Made to Save, робота якої спрямована на сприяння доступу до вакцин проти коронавірусу. Організації залучили більше пів сотні стримерів Twitch, користувачів YouTube, TikTok і 18-річну попзірку Олівію Родріґо для поширення інформації про вакцинацію серед молоді США.

Проте ставку здебільшого роблять на блогерів з невеликою аудиторією — вона лояльніша та стабільніша, ніж у блогерів-мільйонників. Таким чином, більше фоловерів вакцинуються.

Державні органи та органи місцевого самоврядування розпочали подібні кампанії та платять до $1000 на місяць «місцевим інфлюенсерам» — тим, хто має від 5 000 до 100 000 підписників.

Менше половини американців віком від 18 до 39 років повністю вакциновані. Також щеплені дві третини людей старше 50 років. Приблизно 58% молоді віком від 12 до 17 років ще не отримали щеплення взагалі.

Раніше ми писали, У МОН планують до 1 вересня вакцинувати більшість освітян

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus