У Росії студентам три години розповідали про шкідливість протестів

they

Влада Самарської області Російської Федерації організувала форум «Екстремізму – ні». До нього залучили майже 1,5 тисячі студентів.

Захід, заради якого учнів зняли з занять, тривав близько трьох годин. При цьому, присутніх не випускали з залу. На початку форуму ведучий повідомив, що в залі присутні майже 2,5 тисячі осіб: «Півтори тисячі студентів і співробітників вищих навчальних закладів міста, 750 учнів середньо-спеціальних навчальних закладів, 160 директорів шкіл».

«Останнім часом нас турбує, що окремі особи, окремі організації, виступають з такими платформами, які руйнують стабільність. Екстремізм, силове захоплення влади, силове утримання влади, силова зміна конституції країни, ви розумієте які гасла?» – пояснив ведучий, ректор Самарського медичного університету Геннадій Котельников.

Присутнім роздали листівки з гаслом «Чергова революція? Що далі» і диски з фільмом, який випустила місцева телекомпанія. Ту саму кінострічку в першу годину форуму показали на великому екрані. На фільм посилалися майже всі мовці.

Виступ губернатора Самарської області Миколи Меркушкина перервав студент юридичного факультету Самарського університету Валерій Ремізов. Він проніс у зал гітару і почав співати частушку про проблемний стан доріг. Студенту надали слово, проте згодом до нього підійшли правоохоронці, щоб вивести з залу.

Нагадаємо, раніше студент Московської державної консерваторії на лекції про культурну політику Росії саркастичним тоном зачитав список «зрадників» держави.

Фото: unsplash.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus