Site icon STUDWay

У резиденцію Чарльза III прорвались активісти: чого вимагають протестуючі

Активісти прорвалися у резиденцію короля

Фото - twitter.com.

Активісти організації This Is Rigged вдерлися до королівської резиденції Чарльза III в Единбурзі, висуваючи ряд вимог. Дев’ятеро учасників заходу влаштували протест, зайнявши позиції за королівським столом та розпочавши трапезу, використовуючи пластиковий посуд та фляги, які вони привезли з собою.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Express», на плакатах, які вони тримали, був напис «Is treasa tuath na tighearna» – «Народ сильніший за лорда» шотландською мовою. Відомо, що акція спрямована на привернення уваги та висловлення протесту щодо ситуації з харчуванням та владарюванням. Активісти закликають шотландський уряд до зустрічі з представниками організації для обговорення впровадження громадських центрів харчування в Шотландії, пропонуючи найти тепле місце для харчування або обіцяючи знаходити його самостійно, включаючи королівську резиденцію. Група This Is Rigged висуває конкретні вимоги, такі як зниження цін на дитячі суміші в супермаркетах до рівня березня 2021 року та створення та фінансування громадських харчових центрів для кожних 500 домогосподарств у Шотландії.

Жозепджін О’Коннор, 22-річна студентка, яка прийняла участь у протесті, наголосила, що криза набирає обертів, і важливо висловлювати свої потреби, щоб влада почула голос народу. Вона зауважила, що в умовах зростання кількості криз влада не надає належної допомоги громадянам, а прибуток ставиться вище за інтереси людей. О’Коннор закликала всіх висловлювати свою позицію, оскільки майбутнє залежить від їхньої активності.

Exit mobile version